Kia Rio 1.2 CVVT Editon Plus
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Rio |
| Variant | 1.2 CVVT Editon Plus |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.053 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-944-ZN |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 112.787 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1248 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,1 l/100km |
| Verbruik stad | 6,3 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,4 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2007
- Handgeschakeld
- 159.707 km
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 193.571 km
- Benzine
- 2004
- Half/Semi-automaat
- 184.731 km