Suzuki Alto 1.1 GLX Cool|Airco|El.ramen|APK mei'27
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | Alto |
| Variant | 1.1 GLX Cool|Airco|El.ramen|APK mei'27 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 775 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | 66-SJ-BF |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand |
195.832 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1061 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 63 Pk |
| Vermogen Kw | 46 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 6,5 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,0 l/100km |
| CO2-emissie | 119 g/km |
| Emissieklasse | Euro 3 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 160.500 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 136.524 km
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 253.744 km