Citroën Berlingo 1.6 VTi 120 Multispace|Airco|PDC|APK apr'27
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Citroën |
| Model | Berlingo |
| Variant | 1.6 VTi 120 Multispace|Airco|PDC|APK apr'27 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | MPV |
| Leeggewicht | 1.380 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.581 kg |
Voertuig
| Kenteken | R-777-BL |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 102.752 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 7,3 l/100km |
| Verbruik stad | 9,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 6,0 l/100km |
| CO2-emissie | 169 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werk een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner Naam
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vind!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 112.787 km
- Benzine
- 2007
- Handgeschakeld
- 159.707 km
- Benzine
- 2011
- Automatisch
- 193.571 km