Ford Focus Wagon 1.0 Titanium Edition|Cruise Ctrl|PDC|Trekhaak
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Ford |
| Model | Focus |
| Variant | Wagon 1.0 Titanium Edition|Cruise Ctrl|PDC|Trekhaak |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.216 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
Voertuig
| Kenteken | GB-949-J |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand |
168.182 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| APK Datum | 18-04-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 125 Pk |
| Vermogen Kw | 92 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,8 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,2 l/100km |
| CO2-emissie | 110 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2015
- Handgeschakeld
- 99.325 km
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 195.832 km
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 74.452 km