Nissan Juke 1.6 Acenta Eco|Climate|Cruise|
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Nissan |
| Model | Juke |
| Variant | 1.6 Acenta Eco|Climate|Cruise| |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.115 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
Voertuig
| Kenteken | 22-RST-3 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 187.871 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 117 Pk |
| Vermogen Kw | 86 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 6,0 l/100km |
| Verbruik stad | 7,6 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,0 l/100km |
| CO2-emissie | 138 g/km |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2007
- Automatisch
- 233.335 km
- Benzine
- 2008
- Handgeschakeld
- 135.728 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 102.322 km