Suzuki Splash 1.2 Exclusive|1e eignr|DealerOH|Trekhaak|Airco
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | Splash |
| Variant | 1.2 Exclusive|1e eignr|DealerOH|Trekhaak|Airco |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 965 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
Voertuig
| Kenteken | 37-HPF-8 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand |
136.524 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Rood |
| APK Datum | Nieuwe APK bij aflevering |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1242 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 86 Pk |
| Vermogen Kw | 63 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 5,5 l/100km |
| Verbruik stad | 6,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,7 l/100km |
| CO2-emissie | 131 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2014
- Handgeschakeld
- 253.744 km
- Benzine
- 2006
- Handgeschakeld
- 195.832 km
- Benzine
- 2009
- Handgeschakeld
- 160.500 km